Нові спеціальності та форми навчання

1967 року розпочато прийом студентів на спеціальність 0807-технологія основного органічного і нафтохімічного синтезу. Відповідно до цієї спеціальності кафедру технології хімічного волокна було перейменовано в кафедру ТООНХС-технології основного органічного и нафтохімічного синтезу.

1968 /1969 навчальний рік — розпочата підготовка інженерів за спеціальністю «Обладнання і технологія зварювального виробництва».

У вересені 1968 року відбувся  розподіл кафедри технології машинобудування і металорізальних верстатів на 2 окремі:

Замість кафедри вищої математики і фізики утворилися кафедри:

Кафедра енергетики отримала назву   загальної електротехніки і автоматики, очолив її  к.т.н., доцент Татарчук  Василь Омельянович.

На кафедрі обладнано лабораторію  обчислювальної техніки ЄОМ «Промінь».

1969 Перша ЕВМ Промінь

З кафедри загальнонаукових дисциплін  утворилися :

У вересні 1969 року  наказом по КПІ  організовано на філіалі 4-й факультет —  вечірній, що готував інженерів за спеціальностями: «Технологія машинобудування, металорізальні верстати і інструмент» та «Машини і апарати виробництва хімічних волокон». Деканом обрано старшого викладача Йовенко Віталія Олександровича, котрий очолював факультет по 1983 р.

1969 року  кафедру загальноінженерних дисциплін було перейменовано на кафедру прикладної механіки, завідувач к.т.н., доцент Олезнюк В.Ф.

З вересня 1969 року  на кафедрі  «Технології основного органічного і нафтохімичного синтезу» (ТООС) розпочато прийом студентів за  спеціальностями:

  • 0811 — хімічна технологія лаків, фарб и лакофарбових покрить за денною формою навчання;
  • 0833 — технологія хімічних волокон за вечірньою формою навчання.

Цього ж року введено «наскізне» (з 1-го по 6-й курс) заочне навчання за спеціальністю 0501 – технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструмент.